تازه های سایت:
خانه » پارتیشن mdf » پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف

تفاوت پارتیشن ام دی اف با سایر پارتیشن ها

تفاوت پارتیشن ام دی اف با پارتیشن اداری و پارتیشن دو جداره در این هست که در پارتیشن ام دی اف قاب و فریم دور پارتیشن از ام دی اف هست  .

درپارتیشن ام دی اف همان طور که می دانید یکی از آیتمهای انتخاب پارتیشن اداری به عنوان دیوار محدودیت متریال مصرفی میباشد.

که عموما به ام دی اف های قابل نصب بروی فریم بوده به طوری که اتصالات آن کاملا از چشم بیننده به دور بوده و بیننده هیچ اتصالی را نبیند.

تا متریال و طرح بروی ام دی اف به زیبایی تمام نمایش داده شود پارتیشن ام دی اف به نوعی زیباترین و مدرنترین نوع پارتیشن می باشد.

MDFپارتیشن

 

انواع پارتیشن ام دی اف

پارتیشن دوجداره  ام دی اف نوعی پارتیشن است که علاوه بر جداسازی قسمت های مورد نظر در یک مکان ، عملکرد بالایی در جلوگیری از ایجاد آلودگی صوتی

دارد.  در این پارتیشن برای چند تکه سازی فضای داخل و ایجاد نظم به کار می رود.

جنس آن از نوع  کلاف دور ام دی اف و یو پرکننده از ام دی اف و شیشه بصورت دو جداره یا تک جداره رنگ های بسیار زیبا است.

پارتیشن دوجداره بسیار کاربردی است و ویژگی های متمایزی نسبت به بقیه پارتیشن ها دارد که می توانید.

بنابر نیاز خود و صحبت با مشاوران و تحقیق کامل یکی از آن ها را انتخاب کنید. این نوع پارتیشن از آنجایی که از ۵ لایه ام دی اف که دارای قطر شانزده میلیمتر است استفاده کرده، بسیارقوی می باشد.

همچنین وجود فضایی مناسب میان ستون ها و تیرهای افقی این پارتیشن را برای تعبیه کابل های تلفن و برق و اجرای سیستم … مناسب کرده است.

علاوه بر این ها زیبایی ظاهری پارتیشن دوجداره آن را بسیار منحصر کرده است.

مزایا و کاربردهای  پارتیشن ام دی اف

دیواری پارتیشن ام دی اف  یا درای وال ام دی اف که برای پارتیشن بندی محیط های اداری و تجاری و مسکونی استفاده می شود

از پارتیشن  ام دی اف برای تفکیک  بصورت موقت یا دائمی استفاده می شود.

پارتیشن ام دی اف علاوه بر تفکیک فضا یکی از مهمترین آیتم های دکوراسیون محیط کار شماست.

زیبایی و دکوراتیو بودن پارتیشن ام دی اف و عدم نیاز به تزئینات از قبیل رنگ و کاغذ دیواریو …..تنوع رنگ و طرح با قابلیت ترکیب رنگ بدنه و نوارها در پارتیشن ام دی اف  با توجه به سلیقه یا طرح مصوب .قابلیت حمل و جابجایی آسان ویا تغییر موقعیت پارتیشن ام دی اف.

قابلیت ضد آب نمودن بدنه پارتیشن ام دی اف با استفاده از تکنولوژی نانو.قابلیت افزایش ضریب عایق صوتی با استفاده از فوم در داخل جداره پارتیشن ام دی اف .پارتیشن دو جداره  ام دی اف میباشد.

یعنی دارای قابلیت جابجایی با قطعات قابل حمل میباشد پارتیشن ام  دی اف این امکان را برای سازمان یا اُرگان فراهم میکند تا زمانی که قصد متناسب سازی یا تغییر سیستم توزیع و چیدمان نیروی انسانی و یا تغییر محل و مکان خود را داشته باشد .

به آسانی بتواند این تغییرات کاربردی را با کمک ما در فضای و پارتیشن اداری انجام دهد و از همان دیوارها و پارتیشن دوجداره  و پارتیشن تک جداره ام دی اف یا هر نوع پارتیشن ام دی اف  استفاده کنید.partition-rash-10

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*