تازه های سایت:
خانه » پارتیشن mdf » طراحی پارتیشن اداری خود را چگونه دوستانه خلق کنید؟

طراحی پارتیشن اداری خود را چگونه دوستانه خلق کنید؟

آیا تاکنون به این فکر بوده‌اید که طراحی پارتیشن اداری شما می‌تواند بگونه‌ای باشد که مخاطب شما را به مشتری تبدیل کند؟! ساختمان‌های اداری می‌توانند بهترین مکان برای کارمندان‌ خود باشند. شاید جابجایی چند پارتیشن اداری و دیوار به یک‌باره محیط کاری را تغییر دهد. با طراگاه همراه باشید تا تغییرات ساده در فضای اداری، اما کارا و مفید را طراحی داخلی آژانس تبلیغاتی در هندوستان ببینید.

پارتیشن تک جداره آلومینیوم (3)

دفاتر جدید آژانس تبلیغاتی جهانی یک شرکت ژاپنی به متراژ حدود۱۰۰۰ متر‌مربع در سال ۲۰۱۵ در هندوستان توسط شرکت معماری خلاق و هنرمند طراحی شده است. این پروژه‌ی طراحی پارتیشن اداری برای این آژانس تبلیغاتی که مقر آن در توکیو است، انجام شده است. در این دفتر اداری با تمام محدودیت‌های فضایی باید بیش از ۱۲۰ کارمند در بخش‌های مختلف جای بگیرند. طراحی پارتیشن اداری به‌گونه‌ای است که یک فضای شاد و پر‌انرژی و مشوق همکاری ایجاد کرده است. فضای پارتیشن اداری  متناسب با نیازهای تمام کارمندان طراحی شده است.

پارتیشن اداری (10)

نتیجه‌ی نهایی، فضایی جوان، پرنور و الهام‌بخش است و محیط مشترکی را پرورش می‌دهد که مشوق ابراز نظرات فردی است و پارتیشن اداری به‌وجود آورده است که مشتریان بلافاصله آن‌را به‌عنوان ” یک منطقه‌ی خلاق” می‌شناسند. نتیجه‌ی طراحی پارتیشن اداری ارزش‌های برند را آشکار می‌سازد و فضای کاری شرکت را تعریف می‌کند.

پارتیشن اداری (2)

با تغییر ادراک فضایی توسط طراحان پارتیشن اداری ممکن است رفتارها و رویکردهای مختلفی در کاربران دیده شود. مثلا تلاش برای تغییر نحوه‌ی برقراری جلسات عادی منجر به جلساتی شده است که تنها دور یک میز کنفرانس برگزار نمی‌شوند. جداسازی فضاهای داخلی فقط با قاب‌بندی فلزی ساده اتفاق افتاده و در بعضی اتاق‌های کاری از شیشه یا دیوار استفاده نشده است.هم تیم طراح و هم مدیران شرکت محدودیت‌ها را درک کرده‌اند و در نتیجه نگرانی‌های مشابه دارند. در نتیجه فضایی حاصل شده است که شما را به اشتراک‌گذاری ایده‌ها و خلق محصولات و راه‌حل‌های خلاقانه دعوت می‌نماید.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*